Shoptsie in the Czech Forbes

We are very happy to be featured in the Czech Forbes online magazine as it is a very renowned online magazine. Read an excerpt from the original article here:

Tohle je 7 projektů, které se letos dostaly do StartupYardu

Úspěšný akcelerátor pro začínající technologické firmy StartupYard zveřejnil jména sedmi projektů, které letos zařadil do svého nakopávacího programu. Šest z těchto sedmi firem pochází z Česka.
Do programu, který letos běží už pátým rokem a zaměřuje se hlavně internetové, mobilní a mediální startupy, se přihlásilo 200 projektů. Vybraná sedmička, jež má za sebou už první měsíc intenzivního mentorování, představuje podle výkonného ředitele StartupYardu Cedrica Malouxe zatím to nejlepší, co StartupYard nabídl. „Většina firem již uvedla své služby na trh a mají své zákazníky. To znamená, že se s nimi můžeme soustředit na konkrétnější problémy, jako například vstup na trh, marketing, distribuce a cenová strategie,“ říká Maloux.
Cílem půlročního programu StartupYardu je pomáhat nadějným nápadům – rychle je uvést na trh a pomoct jejich autorům sehnat peníze na další rozvoj. Mezi investory, kteří StartupYard podporují, se letos zařadili i zakladatel e-shopu s elektronikou CZC.cz Josef Matějka a investiční společnost Bizthusiasm Tomáše Čupra. (O jeho úspěšných nápadech a o tom, jak vydělal svůj první milion, si můžete přečíst tento článek.)
Shoptsie (Rumunsko).
S Shoptsie si bezplatně vytvoříte internetový obchod i bez znalosti programování a pravidel tvorby e-shopů. Tenhle nástroj je určený především pro malé řemeslníky a módní návrháře, kteří nevědí, jak prodávat online.

Read the original article in full on the Czech Forbes official website here:
http://www.forbes.cz/tohle-je-7-projektu-ktere-se-letos-dostaly-do-startupyardu/
The original article was published by LUCIE ČERNOHLÁVKOVÁ on the 2 April 2015 on the www.forbes.cz website.

Soldigo

Soldigo is an intuitive online store creator for those who don't know how to sell online. Unlike other pay-as-you-go services, Soldigo provides beginners with a risk-free entry into online sales.


Try Soldigo free for 30 days!


Sing up now